Banyolar İçin Modern Fikirler

Banyonuzun en kısa sürede süper ve rahat bir ortam içine sarılı olduğunu düşünün. Nasıl harika olurdu? Şüphesiz büyük bir gelişme olurdu. Mutlaka büyük değişiklikler yapmadan banyonuzda harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Hünerli bir değişim için ne ile değiştirmeyi iyi bilmek gerekir.

Huzurlu ve sıcak bir dekor için zeminlere mat taşlar, duvarlar için ise metalik çiniler kullanabilirsiniz.

Ahşap aynı zamanda malzeme açısından mükemmel seçimdir. Doğal tahıl rengi ahşaplar ile banyonuzda modern bir tarz oluşturabilirsiniz.

Banyoya ışığı davet edin lütfen. Pencereleri büyüterek hatta daha da iyisi camdan bir duvar kullanabilirsiniz. Pencerenin önüne küveti yerleştirin ve manzaranın tadını çıkartın. Batık bir küvet banyoda harika bir görünüm sağlayacak ve size gizlilik hissi verecektir.

Banyoda uyumlu bir ortam yaratmak için ahşap ve bambu döşeme kullanarak havadar bir perde tercih edebilirsiniz.

Banyoda makyaj tezgahının ve mobilyaların yer döşemesi olarak çakıl taşları da kullanabilirsiniz. Bu dekor, ortamı doğal ve basit tutar.

Keyifli bir ambiyans yaratmak için temiz ve sade çizgiler kullanın. Mobilyayı az tutarak aydınlatma kullanabilirsiniz. Küvetin yanında tek bir raf kullanmakta banyoya farklı bir hava katabilir.

Küvet üzerinde hasırdan bir tepsi ya da sepet kullanıp içerisine havlu, losyon ve şampuanları koyabilirsiniz. Bu basit bir ayrıntıdır ancak genel tasarım üzerinde büyük bir etkisi vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir