Kış Düğünü İçin Öneriler

Yaz düğünlerinden bahsetmişken kış düğünlerinden bahsetmesek olmaz. Kış mevsimi düğün için uygun bir zaman olmayabilir. Fakat bazı çiftler için en uygun mevsim kış olabilir. “Mevsim kış ve de düğüne davetliyim ne giymeliyim” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Şu kesin ki en iyi tercih elbise olacaktır. Kollu veya kolsuz elbiseler, mini, midi, maxi elbiseler en hoş öneriler. Anlatımı biraz genişletelim ve önerilerimizi anlatalım..

Kış düğünü için Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edelim?

-Derin V yakalı çok kısa çok dekolte elbise seçmemeye dikkat edin.
-Renk olarak beyaz dışında bir renk düşünmelisiniz.
-Kış düğünü için en ideal renkler siyah, gri, zümrüt yeşili, mor ve lacivert uygun olacaktır. Bu renkler her açıdan sizi göz alıcı gösterecektir.
-Parlak pullu payetli elbiseler kış düğünü için yaygın bir kullanım. Soğuk havada sizi daha fark edilir yapacaktır.
-Kadife elbiseler kışın en trend parçasıdır. Eğer kadife bir elbise kullanacaksanız renk seçimi mor ya da zümrüt yeşilinden yana olmalıdır.
-Elbise dışında başka ne kullanabilirim diyenlere; Tulum tarzı kıyafetler olabilir. Bunun dışında fantezi bluz ve kalem etek, süslü bir buluz ve maxi etek kombinini de sayabiliriz.

-Elbisenin altına uygun ayakkabıyı özellikle topuklu ayakkabıyı tercih etmenizi öneririz.
-Aksesuarlar sade ve şık olmalı. Unutmayın en güzel şıklık sadeliktir.
-Gelelim saçlara. Her elbisenin uygun bir saç modeli vardır. Abartıdan uzak sade ama göz alıcı modeller daha uygun olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir