Küçük Bütçeler İçin Dekorasyon Önerileri

Evinizdeki eski mobilyalardan, boğucu ortamdan sıkıldıysanız büyük harcamalar yapmadan bu olumsuz havanın etkisinden kurtulabilirsiniz. Küçük bütçeli harcamalarla evin dekorasyonunu dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
İşte küçük bütçeler için dekorasyon önerilerimiz.

Evde enerjik bir hava istiyorsanız koltuklarınızın yüzlerini değiştirerek, sevdiğiniz renklerde koltukları farklı, yastıkları farklı rengarenk bir koltuk takımı yaptırabilirsiniz.

Yemek masanızın üzerini renkli aksesuarlarla dekore edebilirsiniz. Klasik ve ya pop art aksesuarları bir arada kullanarak masanıza zengin bir görünüm verebilirsiniz.

Yatak odanızdan sıkıldıysanız yatak başlığınızı değiştirerek dekorasyona başlayabilirsiniz. Düz ahşap bir başlığınız varsa yatak başlığını kumaşla kaplatabilirsiniz. Aralarda sünger kullanarak daha yumuşak bir yatak başlığı elde etmiş olursunuz.

Mobilyalarınızın renginden sıkıldıysanız mobilyalarınızı renklendirerek mobilyalarınızı yeni bir görünüm sahibi yapabilirsiniz.

Aynalar dekorasyonda yeni bir hava estirmekte çok başarılıdırlar. Salonunuz için ya da nerede isterseniz modern aynalar kullanabilirsiniz.

Mutfağınızda uygun olan duvara raf yerleştirip üzerine sevdiğiniz çiçekleri ve ya aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca çok sevdiğiniz renkli mutfak malzemeleriniz varsa onları da raflara yerleştirerek ortamı zenginleştirebilirsiniz.

Evinizin bir köşesini fotoğraf köşesi olarak dekore edebilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğrafları çerçeveleyerek köşenize asabilirsiniz.

El becerilerinize güveniyorsanız kendi yastık kılıflarını tasarlayıp koltuğunuzun üzerine örtebilirsiniz.
Aksesuarcılar da satılan bütçenize uygun dekoratif parçalar satın alarak evinize yeni hava katabilirsiniz. Alacağınız hoş bir duvar saati ortamı daha dikkat çekici hale getirebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir