Samsung Galaxy S10, S10E ve S10+ en son görüntüleri

Samsung Galaxy S10 görüntüleri tekrar sızdı. Twitter’ın kullanıcılarından Evan Blass, bu haftasonu şeffaf plastik tamponlarla kaplı bu üç akıllı telefonun görüntüsünü paylaştı. Güzel bir resmi basın render gibi görünen görüntü, her telefonun ön ve arka ayrıntılarını gösteriyor.

Soldan sağa Samsung Galaxy S10E, S10 ve S10. Galaxy S10E’nin üçlünün en ucuz üyesi olması bekleniyor. Dolayısıyla E, bu durumda gelişmiş veya yönetici olmak yerine ekonomiyi temsil ediyor. Kaynak görüntüye yakından baktığımızda, bu en soldaki akıllı telefonun arkadaki çift kameraları ve ekranın sağ üst köşesinde, selfie kamera için tek bir yuvarlak iğne deliği geldiğini görebilirsiniz. Bu ekran türü daha önce Samsung tarafından Infinity-O olarak adlandırılmıştı.

Standart Galaxy S10, orta ve S10 + her ikisi de üçlü arka kamera dizilerine sahiptir. En sağdaki S10 + resmine daha yakından bakıldığında, ikiz selfie kameralar için daha büyük bir ekran deliği sunarak farklı görünüyor.

Soldan sağa doğru hareket ettikçe cihaz boyutu da artar. Galaxy S10E’nin tam ekran köşegenini bilmiyoruz, ancak basit bir düz OLED ekranı olduğu düşünülüyor. Bu arada, Galaxy S10 ve S10 +, sırasıyla 5.8 ve 6.4 inç OLED ekranlara sahip. Dahası, ‘E’ modeli dışındaki herkes Samsung’un kavisli ekran teknolojisini kullanıyor. Ekrandaki parmak izi sensörleri iki üst seviye modelde yer alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir