Uygulamalarda En Son Yenilikler ve Güncellemeler

Uygulamalarda En Son Yenilikler ve Güncellemeler

Yapay zeka çalışmaları yapanlar da var, birbirlerinin özelliklerini kopyalayanlarda. Popüler uygulamalarda en son yenilikler ve güncellemeler neler, onlara bakalım.

Whatsapp kullanıcıları önümüzdeki günlerde pek çok kullanıcının merakla beklediği bir özelliğe kavuşacak. Birçok kullanıcının canını sıkan Whatsapp’tan yapılan paylaşımların telefonun hafızasında yer tutması sorunu yakın bir zamanda ortadan kalkacak. Uygulama istediğiniz mesajları tutarak belirli standartlardaki mesajları tek bir seferde silmenize imkan veren özelliği ile güncellenecek.

700 milyona yakın kullanıcısı bulunan popüler sosyal medya uygulaması Instagram ise kullanıcılarının yorumlarını dikkate aldı. Yeni bir güncelleme yayınlayan uygulama kullanıcılarını daha önce defalarca tepkilerini dile getirdiği özelliği ortadan kaldırdı. Yeni özellik ile birlikte artık kullanıcılar her video için aynı işlemi defalarca tekrarlamak zorunda kalmayacak. Yeni özellik sayesinde bir videonun sesini aktif ettiğinizde uygulamadan çıkana kadar diğer tüm videolar içinde ses aktif hale gelmiş olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir